Vyberte si ten pravý skákací hrad pro vaši akci

HRAD

SUPER MARIO

Žhavá novinka! Hrad SUPER MARIO rozjede každou vaši akci na plné obrátky! Dvě super rychlé skluzavky zajistí vašim dětem nekonečné množství zábavy a zážitků. Horní část hradu je zcela jištěná bezpečnostní sítí, takže vy si můžete v klidu vychutnat svůj drink a děti můžou fičet jako s větrem o závod.

Rozměry hradu jsou 6x4x5m.

CENA
4500,- Kč na den
6500,- Kč na víkend

HRAD

SHREK

VELKÝ skákací hrad SHREK je zárukou skvělé zábavy na jakékoliv party. Děti bude bavit nejen úžasná skluzavka, ale také herní prvky, které najdou uvnitř. Horní část hradu je krytá bezpečnostní sítí.

Rozměry hradu jsou 6x5x4m.

CENA
4000,- Kč na den
6000,- Kč na víkend

HRAD

MIMONI

Dětmi nejvíce oblíbený skákací hrad MIMONI nabídne velkou zábavu jak na skluzavce, tak mimo ni. Z velkého prostoru s postavičkami mimoňů uprostřed budou vaše děti doslova unešené! Tento hrad povýší každou vaši akci na nezapomenutelný zážitek.

Rozměry hradu jsou 5x5x5m.

CENA
3500,- Kč na den
5000,- Kč na víkend

HRAD

CHOBOTNICE

Parádní podmořské dobrodružství nabízí skákací hrad CHOBOTNICE. Vaše děti lapí do svých chapadel zábavy úžasná chobotnice a věřte, že nebudou chtít zachránit. V tomto hradu na děti čekají jak herní prvky, prostor pro skákání, tak i úžasná skluzavka, která je shora krytá sítí pro maximální bezpečí malých pirátů.

Rozměry hradu jsou 5x5x5m.

CENA
3500,- Kč na den
5000,- Kč na víkend

HRAD

JEŠTĚR

Pro odvážné průzkumníky a milovníky džungle máme parádní hrad JEŠTĚR s dlouhou skluzavkou. Uvnitř najdou nafukovací parťáky, kteří jim zpestří všechny dobrodružné výpravy a jediná cesta ven vede po velké skluzavce dolů. Malí cestovatelé zapomenou, že vstup je ještěří tlamou.

Rozměry hradu jsou 5x4x4m.

CENA
3000,- Kč na den
4000,- Kč na víkend

HRAD

FROZEN

Skákací hrad FROZEN s oblíbeným motivem pohádky Ledové království je v ideálním rozměru pro každou zahradu. Potěší nejenom všechny malé královny, spanilé princezny, ale i malé Olafy.

Rozměry hradu jsou 4x4x3,7m.

CENA
3000,- Kč na den
4000,- Kč na víkend

HRAD

TERČ

Kopací TERČ je ideální volbou na každou párty. Zapíjení svobody, svatby, dětské dny či oslavy. Své síly můžou poměřit ať už léty zkušení matadoři, profesionální fotbalisté či začínající útočníci i něžná pohlaví. Kdo si troufne?

Rozměry hradu jsou  Ø4,5x4m.

CENA
3000,- Kč na den
4000,- Kč na víkend

Vybrali jste si?

Kontaktujte nás a my se postaráme o vše ostatní.
Skákací hrad dovezeme až k vám, zajistíme kompletní sestavení a přípravu.

Vy a Vaše děti se budete pouze BAVIT.

©2024 koprivnicehopsahejsa.cz